Kategorie:

Tanie komputery z internetu

Avatar
Opublikowane przez admin

Czasami w domu zdarza się sytuacje, że potrzeba kilku nowych komputerów. Dużo spraw zawodowych czy też nawet związanych ze szkołą odbywa się zdalnie. Jeżeli mamy powiedzmy trójkę dzieci w wieku szkolnym to kupno trzech nowych laptopów nie jest tanim rozwiązaniem. Możemy jednak zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy decydując się na laptopy poleasingowe. Jest to sprzęt, który zakupić możemy w internecie, bezpośrednio od firm.

Dlaczego jest to tańsze rozwiązanie?

Komputery te są tanie ze względu na to, że nie da się ich już sprzedać po cenie salonowej. Był to sprzęt używany w celach firmowych przez dany okres czasu, po którym został on wymieniony na nowy. Firmy wyprzedzają takie komputery i laptopy po okazjonalnej cenie wcześniej odpowiednio je odnawiając.

Czy te komputery są markowe?

Komputery i laptopy poleasingowe są zawsze oryginalne i markowe. Firmom nie opłaca się brać w leasing sprzętu z nieznanego źródła. Dlatego wybierane są laptopy poleasingowe dell lub też komputery HP. Dodatkowo zawsze jest to świeża generacja sprzętu, a nie komputery, które były używane 7 lat temu.

Czy komputery poleasingowe pozwolą na gry?

Na portalach takich jak allegro czy też OLX często znaleźć można komputery poleasingowe do gier. Jest to sprzęt bardzo dobrej jakości wyposażony w dobrą kartę graficzną i procesor. Na ogół jednak komputery poleasingowe to idealne urządzenia do pracy i codziennego korzystania z komputera.

Wyposażenie komputerów i laptopów poleasingowych

Oferty komputerów poleasingowych mogą zawierać samą stację roboczą jak też zestaw wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia peryferyjne. Jeżeli chodzi natomiast o system operacyjny to często jest to oryginalny Windows. Jest to zazwyczaj najnowsza wersja systemu. Pozwala nam to na dodatkową oszczędność pieniędzy. Nie musimy się też przejmować żadnymi wirusami komputerowymi. Komputery sprzedawane jako poleasingowe są odnawiane jak też czyszczone formatem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *